Зразковий ансамбль народного танцю «Росток»

 

Зразковий ансамбль народного танцю «Росток» був створений у КДШМ №3 у 1999 році.

В колективі діти навчаються з 4-х до 16-ти років. У підготовчих групах діти опановують основи дитячої хореографії, гімнастичні вправи, музичне ритмічне виховання. З 1 по 8 клас учні вивчають основи хореографічних дисциплін: класичного, народного, бального і сучасного танцю. Заняття з хореографії формують та розвивають у дитини: балетну поставу, почуття ритму та музикальність, фізично розвинуте тіло в гармонійному поєднанні з духовним вихованням, пластичність та витонченість рухів, технічну майстерність та багато ін.

Зразковий ансамбль народного танцю «Росток» є активним учасником районних, міських, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів. Діти ансамблю презентували українську хореографію у Польщі, Франції, Болгарії, Ізраїлі, Палестині, Турції, Греції та ін. Кращі учні ансамблю є лауреатами творчої стипендії голови КМДА. У нашому ансамблі щороку за ініціативою дітей та батьків відбуваються дружні зустрічі та змагання для молодших груп «Міс та Містер «Росток», для старших учнів «Ліга сміху – Росток». Випускники ансамблю продовжують навчання з хореографії в КМУАТ ім. С. Лифаря, в ВНЗ та танцюють у професійних колективах країни.

В колективі працюють досвідчені професійні викладачі. Художній керівник ансамблю, завідувач відділом хореографії, викладач-методист, Верлан Лола Борисівна.

Приходьте в наш дружний танцювальний колектив!