Струнний відділ існує з початку заснування школи. На даний момент працюють два викладача по класу скрипки: Маринченко Віра Федорівна – завідувач відділу, викладач вищої категорії та Пушкарьова Олена Олександрівна – викладач вищої категорії.

Основна мета викладача навчити учнів володіти інструментом, вправно і усвідомлено розу­міти та виконувати музичні твори різних стилів для подальшої творчої діяльності.

Під час навчання учень досягає практичних навичок та музично-теоретичних понять, які необхідно засвоювати та вдосконалювати протягом усього періоду навчання.

В  процесі учні вивчають –  твори композиторів-класиків, сучасних та зарубіжних композиторів, значне місце в репертуарі посідають обробки народних пісень, танців, у тому числі українських.

Чарівний звук, багатство тембру, технічна невимушеність з’явля­ються у найнаполегливіших із тих, хто наважився долучитися до пре­красного мистецтва гри на скрипці.

Учні струнного відділу вступили до КССМШ ім. М.В. Лисенко. Випускниця нашої школи В.Трач зараз працює в Національному симфонічному оркестрі України а О.Чорнокондратенко – солістка ансамблю «Дивограй» Національної філармонії України.