Ансамбль сучасного естрадного танцю «Міраж»

Ансамбль сучасного естрадного танцю «Міраж» був створений у КДШМ №3 в 2004 році.

В колективі діти навчаються з 4-х до 15-ти років. З 1 по 8 класи в програму навчання входить: танцювальна програма яка включає в себе безліч сучасних стилів, стилізація народного танцю та основи класичної хореографії. Уроки проводяться з унікальним комплексом розвиваючих фізичних навантажень: розтяжкою, акробатикою, вправами над поставою, гнучкістю, координацією, пластикою, легкістю в рухах та ін…

Наш колектив є активним учасником багатьох творчих, розважальних заходів а також переможцем низки Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів в Україні та закордоном. Кращі учні ансамблю є лауреатами творчої стипендії. Колектив успішно розвивається.

Художній керівник, балетмейстер-постановник Лєнь Наталія Григорівна.

Танцюй разом з нами!

 

Ансамбль сучасного естрадного танцю «Dance Палітра»

Ансамбль сучасного естрадного танцю Київської дитячої школи мистецтв №3 «Dance Палітра» створений 2016 навчальному році. Художній керівник та постановник – Дунаєва Катерина Олександрівна. Був нагороджений призовими місцями у фестивалях та конкурсах хореографічного мистецтва.

Під час занять особливу увагу приділяється розвитку фізичних, естетичних та пластичних даних. За роки навчання у дітей виховується неабияка сила й витривалість, вміння переборювати фізичні й моральні труднощі, наполегливість у досягненні мети. Також розкривається акторський потенціал ансамблю при роботі над образами.

Ансамбль бере активну участь у творчих заходах і концертній діяльності школи та міста.