Театр-студія «Апріорі»

 

Театр-студія «Апріорі» заснована у 2003 році на базі театрального відділення Київської дитячої школи мистецтв №3. За 16 років в театральному колективі навчалося близько 500 дітей віком від 7 до 16 років. Деякі випускники продовжують свій творчий шлях у профільних театральних навчальних закладах м.Києва.

Київська дитяча школа мистецтв № 3 — член Європейської асоціації установ вільного часу дітей та молоді, яка є дорадчим органом при Раді Європи. За програмою асоціації EAICY учні театр-студії «Апріорі» та фольклорного гурту «Рутвиця» (на базі театр студії «Апріорі») гідно представляють театральне та українське фольклорне мистецтво в багатьох країнах Європи ( Франція, Польща, Болгарія, Молдова та ін.)

У репертуарі театр-студії є постановки за творами А. Екзюпері, Дж. Родарі, А. Ліндгрен, М. Старицького, Л. Розумовської, К. Драгунської, Т.Шевченка. Різножанрові концертні та фольклорні програми — колядки й щедрівки, зустріч весни, гуморески, мініатюри. Різнобічно розвивають учнів і діапазон навчальних предметів : «Історія театрального мистецтва», «Фольклор», » Вокал » , » Сценічний рух «, «Ритміка і танець», «Майстерність актора», «Сценічна практика», «Сценічна мова».

Вихованці театр-студії «Апріорі» з радістю беруть участь у багатьох міських , всеукраїнських та міжнародних конкурсах — фестивалях. Найстаранніші з них щорічно відзначаються іменними творчими стипендіями голови Київської міської державної адміністрації та голови Деснянської райдержадміністрації Києва.

Викладачі з любов’ю і на високому професійному рівні допомагають набути індивідуальну виразність кожного учня у розвитку творчих здібностей . Учні разом зі своїми викладачами натхненно працюють над новими театральними постановками.

ТЕАТР це САМОВДОСКОНАЛЕННЯ.

Тільки через глибоке пізнання себе і навколишнього світу можна прийти до розуміння будь-якої ролі. Вивчаючи різні людські характери, долі і ситуації ми знаходимо неоціненний життєвий досвід. А отже, можемо зробити краще і себе, і своє життя. Непогана перспектива, правда?